«Ворскла» здобула вольову перемогу над «Вересом»

Дубль Сергія Мякушка приносить полтавцям три очик

Сьогодні великий футбол остаточно повернувся до Полтави. Остаточно тому, що повернулися не лише матчі «Ворскли», а й один з ключових атрибутів матчу – вболівальники на трибунах. Сьогодні полтавці принаймні дві речі побачили вперше. Вперше з початку війни вони змогли купити квиток і побачити матч прем'єр-ліги, і точно вперше полтавські вболівальники бачили Сергія Долганського в технічній зоні рідного стадіону «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Залишалося тільки довести цей матч до першої домашньої перемоги під керівництвом Сергія Миколайовича. І на це було 90 хвилин матчу проти одного з аутсадерів УПЛ – рівненського «Вереса». І полтавцям це вдалося.

«Ворскла» — «Верес» - 2:1

«Ворскла»: Ісенко, Бацула, Павлюк, Хрипчук (Рамірес, 87), Пердута, Скляр (Челядін, 60), Сіссоко, Кане (Нестеренко, 72), Мякушко, Феліпе (Ковталюк, 87), Степанюк.

В. о. головного тренера: Сергій Долганський.

«Верес»: Когут, Шевченко, Сезар, Кучеренко, Морозко, Кучеров, Банада (Янаков, 86), Дахновський (Шарай, 66), Шастал (Шестаков, 84), Яго (Гайдучик, 84), Мрвальєвич.

В. о. головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Мякушко (48, 82) - Мрвальєвіч (42).

Сергій Долганський зробив кілька важливих змін у порівнянні з поєдинком проти «Зорі». Місце у воротах традиційно залишилося за Павлом Ісенком, а от лінія захисту зазнала змін. Ігор Пердута повернувся на рідний собі правий фланг. У центрі захисту вийшли Данііл Хрипчук та Євген Павлюк. На лівому фланзі захисту зіграв Андрій Бацула. В опорній зоні вийшли Олександр Скляр та Самбу Сіссоко. На позицію нападника повернувся Руслан Степанюк. Під ним розташувався Ібрахім Кане, а фланги поділили Сергій Мякушко та Феліпе.

Ворскляни більше володіли м'ячем, але періодично пропускали небезпечні контратаки. Саме так на сьомій хвилині стався перший небезпечним момент. Шастал після контратаки впритул розстрілював Ісенка, але Павло впорався з цим ударом. «Ворскла» відповіла на п'ятнадцятій хвилині. Післе переведення Кане з вбивчої позиції пробивав Сергій Мякушко – цього разу впорався голкіпер «Вереса».

Команди обмінювалися нагодами, а реалізувати свою вдалося гостям. На 42-й хвилині «Ворскла» великими силами пішла вперед і пропустила контратаку. Дахновський віддав на Мрвальєвіча і чорногорець влучно пробив – 0:1. За кілька хвилин до того він же поцілив у стійку, але тепер «Верес» таки відкрив рахунок. З таким результатом на табло команди пішли на перерву.

Другий тайм від «Ворскли» був вже набагато інтенсивнішим.і дуже швидко полтавці забили. На 48-й хвилині Ігор Пердута подавав з правого флангу на Руслана Степанюка. М'яч перелетів Руслана і дістався до Сергія М'якушка, який чудово спіймав м'яч і з розвороту вколотив його в дальній верхній кут – 1:1. Дивовижний гол!

Футбол став цікавішим, команди розкрилися і регулярно обмінювалися моментами. Але сьогодні був вечір «Ворскли». На 82-й хвилині полтавцям вдалася атака. Руслаен Степанюк віддавав передачу до штрфаного майданчика. Його перехопив захисник, але виніс на Сергія М'якушка, який головою, за незвичайною траєкторією відправив м'яч у ворота – 2:1.

«Верес! Вже не зумів відігратися, тож констатуємо: «Ворскла» здобуває першу перемогу  в 2024 році.

Види спорту:

Футбольні турніри: