Борці з Полтавщини здобули три медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби U15

Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «срібло» та дві «бронзи»

Днями в Ужгороді відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби U15. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й привезли звідти три нагороди різного ґатунку.

Олена Колубай здобула друге місце у ваговій категорії до 50 кг. Олена на шляху до фіналу перемогла львів’янку Олександру Малашевську, волинянку Олену Ковирнову та Олену Тупичак з Івано-Франківська. У фіналі Олена Колуюай поступилася ще одній представниці Львівської області Юлії Голговської.

Серед хлопців полтавські борці здобули дві «бронзи». У ваговій категорії до 41 кг третім став Назар Каплун. Він переміг Івана Низового з Тернополя, киянина Дмитра Козулю та львів’янина Тараса Токаря. У півфіналі Назар програв Юрію Симаку з Івано-Франківщини, а потім — у поєдинку за «бронзу» - Луку Папіашвілі з Київської області.

У ваговій категорії до 48 кг «бронзу» виборов Єгор Таран. Він переміг одесита Анатолія Шварца, але потім програв львів’янину Івану Безуглому і вилетів до втішних сутичок. Там він переміг Богдана Коломійця з Хмельниччини, волинянина Рустама Аліярова та — безпосередньо в медальному поєдинку — франківця Валентина Білейчука.

Види спорту:

Футбольні турніри: