Експерти вважають, що «Ворскла» не виграє у «Динамо», але може взяти очки

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться матч 22-го туру Української прем’єр-ліги між «Ворсклою» та київським «Динамо». Матч розпочнеться о 15:30 і його можна буде побачити на всіх платформах де працює УПЛ ТБ.

Ця гра має всі шанси перетворитися на футбольне свято. «Ворскла» мала квоту в тисячу вболівальників на трибунах, але попит на квитки на цей матч змусив клуб звернутися до Полтавської ОВА за дозволом збільшити кількість людей. Ото на трибуни пустять 2800 вболівальників, а клуб просить глядачів приходити заздалегідь, щоб не утворювати черг.

Враховуючи звичну невелику відвідуваність матчів у Полтаві — можна сказати, що на «Ворсклу» чекає майже звичний матч із мирного життя. Завадити футбольному святу можуть дві речі — орки зі своїми повітряними тривогами і невдала гра самих ворсклян. Втім, якщо з першим нічого не вдієш, то друге — цілком на відповідальності тренерського штабу Сергія Долганського.

Варто відзначити, що у команд є серйозні втрати. «Ворскла» не зможе розраховувати на дискваліфікованих Данила Хрипчука, Сергія Мякушка та Ігоря Пердуту. «Динамо» ж не допоможе Володимир Шепелєв.

Букмекери віддають перевагу ворсклянам.

П1 — 6,80       Х — 4,40        П2 — 1,53

Наші експерти також вважають, що фаворит «Динамо», але деякі з прогнозистів вважають, що «Ворскла» все ж може взяти очки.

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Станом на сьогодні рівень футболу київського «Динамо» значно вищий ніж у «Ворскли» і навіть фактор домашнього поля. Мій прогноз — 0:2».

Сергій Ходирєв: «Динамо» має впевнено перемагати. Звісно «Ворскла» не здасться без бою і ймовірно навіть заб’є, але я вважаю, що гості не втратять очок у Полтаві. Мій прогноз — 1:3. Голом у складі «Ворскли» відзначиться Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Я вважаю, що „Ворскла“ сьогодні зможе відібрати очки у киян. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Ворскляни можуть сьогодні взяти очки. У них майже немає збірників, тож навантаження було меншим ніж у „Динамо“, а значить „Ворскла“ буде свіжішою. Також важливим фактором буде підтримка трибун. На гру є великий попит, люди їхали навіть з Харкова. Це теж може зіграти свою роль. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: