Більшість експертів вважають, що «Ворскла» пройде «Полісся» в Кубку України

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Житомирі полтавська «Ворскла», в рамках півфіналу Кубка України з футболу, зіграє проти місцевого «Полісся» за путівку до фіналу. Гра розпочнеться о 18:00. Пряму трансляцію можна буде побачити на платформі Setanta Sports та на інших платформах де працює УПЛ ТБ.

Якби півфінальні матчі відбувалися до зими – «Полісся» вважалося б беззаперечним фаворитом, і можна було б справедливо говорити, що у «Ворскли» майже немає шансів. Але з того часу багато що змінилося. «Ворскла» змінила головного тренера і підсилилася кількома футболістами, й стала грати краще, хоч і дуже нестабільно. Потужне «Полісся» ж після зими взагалі не перемагає. Команда в останній п’яти матчах УПЛ набрала лише одне очко і також звільнила тренера. Кубок це зовсім інший турнір. Але все ж шанси «Ворскли» на фінал прямо зараз виглядають більш ніж реальними.

Втім, букмекери вважають господарів фаворитами

П1 – 2,05     Х – 3,50      П2 – 3,95

А от наші експерти, принаймні їх більшість, віддають перевагу полтавцям.

Сергій Лукаш: «Сьогодні виграє «Полісся». Зараз житомирці опинилися в такій ситуації, що Кубок України — їх єдиний шанс вийти до Єврокубків. Так, команда у кризі, але і «Ворскла» дуже далека від стабільності. На своєму полі, перед своїми вболівальниками, «Полісся» навіть за рівної гри сьогодні вирве перемогу. Мій прогноз - 1:0».

Сергій Ходирєв: «Житомирська команда дуже вдало провела першу частину сезону, але зараз там все валиться. Останнє про що зараз думатиме „Полісся“ це кубок. Тим більше, що в команди вдосталь ігрових проблем. Думаю „Ворскла“ здолає цього суперника і вийде до фіналу. Мій прогноз — 1:2».

Юрій Мармач: «Ворскляни виграють у „Полісся“. Мій прогноз — 1:2».

Сергій Чуйченко: «Ворскла виглядає фаворитом у цьому протистоянні — і з точки зору поточної форми команди, і з точки зору мотивації. „Полісся“ ще має шанси вдало закінчити сезон у чемпіонаті, а от для „Ворскли“ кубок — головний шлях до Єврокубків. Бо в чемпіонат попереду дуже важкий календар, а результати — нестабільні. Мій прогноз на сьогодні — 1:2».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: