Юлія Ткаченко з Горішніх Плавнів здобула три медалі на міжнародному турнірі Multinations Youth Swimming 2024

Юлія Ткаченко / Фото з Facebook

В активі нашої спортсменки одне «золото» і два «срібла»

6-7 квітня у Скоп’є (Північна Македонія) відбувся міжнародний молодіжний турнір з плавання Multinations Youth Swimming 2024. У складі збірної України тут змагалася Юлія Ткаченко з Горішніх Плавнів, яка повернулася з трьома медалями, одна з яких - «золота».

Юлія Ткаченко перемогла на дистанції 200 м на спині. Юлія подолала дистанцію за 2:17.51. Друге місце тут в туркені Неви Гювенц (час — 2:19.17). «Бронза» у Стели Мегелової зі Словаччини, яка фінішувала з часом 2:19.32.

На дистанції 100 м Юлія стала другою. Тут вона показала результат 1:04.17. Тут вищезгадана Нева Гювенц стала першою з часом 1:03.97. Третє місце у представниці Ізраїлю Офір Сімчі (результат 1:04,33).

Ще одне «срібло» Юлія здобула у складі української четвірки в естафеті 4×100 комбінованим стилем. Українки показала час 4:20.70. Перше місце у команди Польщі (час 4:19.39). Третє — у представниць Греції (час - 4:22.19 6).

До змагань Юлію Ткаченко готував тренер Артем Лашко.