«Ворскла» в більшості не змогла відібрати очки у «Шахтаря»

Полтавці змусили гірників втримувати рахунок, але не змогли їх дотиснути

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбувся матч 24-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем». В гості до полтавської команди приїхав чинний чемпіон, майбутній суперник у фіналі Кубка та просто принциповий опонент. Приїхав у статусі фаворита, але нестабільна «Ворскла» вміє дивувати. Приміром, у першому колі полтавці сенсаційно перемогли на чужому полі. Цього разу полтавці могли розраховувати на очки, але — не склалося.

«Ворскла» — «Шахтар» — 0:1

«Ворскла»: Ісенко, Предута, Хрипчук, Павлюк, Якубу (Ковталюк, 68), Сіссоко, Челядін (Амількар, 82), Крупський, Кане, Мякушко (Нестеренко, 53), Степанюк.

Головний тренер: Сергій Долганський.

«Шахтар»: Різник, Азаров, Бондар, Матвієнко, Конопля, Бондаренко (Назарина, 74), Криськів, Зубков, Судаков (Степаненко, 87), Кевін (Марлон, 62), Сікан (Траоре, 74).

Головний тренер: Маріно Пушич.

Голи: Сікан (22).

На 56-й хвилині був вилучений Олексій Зубков (пряма червона)

Єдиний на кого сьогодні не міг розраховувати Сергій Долганський це Віктор Корнієнко, який належить «Шахтарю». Тому на лівий фланг оборони повернувся Наджеб Якубу. У центрі захисту зіграла пара Данило Хрипчук — Ігор Пердута. На правому фланзі оборонявся Ілля Крупський. В опорній зоні поруч із Самбу Сіссоко розташувався Євген Павлюк. На позиції вінгерів зіграли Сергій Мякушко та Ібрахім Кане. На вістрі атаки зіграв Руслан Степанюк, а під ним розташувався Артем Челядін.

У першому таймі гру команд можна назвати рівною. І «Ворскла» і «Шахтар» не цуралися сміливо йти вперед і пресингувати. Після серії небезпечних виходів з обох сторін, саме «Ворскла» першою пробивала у площину воріт. На чотирнадцятій хвилині після кутового біля воріт «Шахтаря», полтавці затиснули суперників і не дали їм вийти з оборони. Артем Челядін на краю штрафного майданчика отримав передачу від партнера і пробив в руки Дмитра Різника.

Втім, виймати м’яч із сітки в першому таймі довелося все ж Павлу Ісенку. Що цікаво, «Шахтар» забив з контратаки. На 22-й хвилині Судаков виграв боротьбу й відправив Кевіна у прорив лівим флангом на просторі. Бразилець увійшов до штрафного майданчика і віддав під удар Зубкову. З ударом Олександра впорався Павло Ісенко, але на відскок першим зреагував Данило Сікан і відправив м’яч у ворота — 0:1.

Ще один супермомент Данило мав на 44-й хвилині. Він впритул розстрілював ворота, і лише самовідданий підкат Ігоря Пердути врятував команду від прицільного удару у площину. Отож після першого тайму перевага була за гірниками.

Другий тайм теж видався динамічним і багатим на події. Все почалося з небезпечних атак «Шахтаря». Вже на 50-й хвилині Конопля небезпечно прострілював вздовж лінії воріт і на щастя для полтавських вболівальників Євген Павлюк цей простріл перервав. Наступна ж небезпечна атака гірників залишила їх у меншості. Олексій Зубков не зміг випередити Павла Ісенка і вдарив того по голові. Арбітр матчу показав вінгеру червону картку.

Залишившись у більшості, полтавська команда забрала м’яч собі й почала позиційний наступ, але атаки ворсклян закінчувалися на підступах до штрафного майданчика. «Шахтар» почав грати на утримання рахунку і втримав його.

Отож констатуємо, «Ворскла» дійсно дала бій гірникам, але навіть у більшості не змогла відібрати очки у чемпіона.

Види спорту:

Футбольні турніри: