«Металіст 1925» - «Ворскла»: більшість експертів вважають, що «Ворскла» виграє

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Києві на стадіоні «Лівий Берег» відбудеться матч 27-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та харківським «Металістом 1925». Гра розпочнеться о 18:00. Пряму трансляцію можна буде побачити на всіх платформах, де працює УПЛ ТБ.

«Ворскла», яка переживає тривалу серію невдач приїде в гості до колишнього тренера Віктора Скрипника, який разом з «Металістом 1925» зараз може просто вилетіти до Першої ліги. При цьому ворсклянам не може допомогти дискваліфікований Євген Павлюк.

Якщо у «Ворсклі» у Віктора Скрипника було вдосталь часу, щоб будувати свій футбол і навіть, провалившись по ходу сезону, виходити в Єврокубки — у «Металіст 1925» його запросили як антикризового менеджера і з цією роллю він поки не справляється. Сергій Долганський і команда добре знають що будує Скрипник, адже він і в новій кризовій команді намагається грати в «ромб». Скрипник добре знає можливості й недоліки футболістів «Ворскли», адже нещодавно її тренував. Тому буде цікаво подивитися, що сьогодні сторони запропонують своїм «колишнім».

Букмекери вважають фаворитами харків’ян.

П1 — 2,43   Х — 3,55   П2 — 2,96

Наші експерти ж більше вірять у «Ворсклу»

Сергій Ходирєв: «Полтавці сьогодні програють. „Ворсклі“ в чемпіонаті вже нічого не треба, а от у „Металіста“ горить зона вильоту. Команда Скрипника зробить все щоб взяти три очки й візьме. Мій прогноз – 2:1. Гол заб’є Ібрахім Кане».

Юрій Мармач: « „Ворскла“ виграє, при чому доволі впевнено. Мій прогноз – 0:2».

Сергій Чуйченко: «Ворскляни сьогодні переможуть. Звісно в обох команд є проблеми й ці проблеми навіть схожі. Що у „Ворскли“, що у харків’ян є сильні футболісти в атаці, і жахливі проблеми в обороні. Але як команда „Ворскла“ зараз сильніша. Мій прогноз – 2:1».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: