Легкоатлети з Полтавщини здобули чотири «золота» на командному ЧУ з серед юнаків та дівчат

Сергій Шмиголь, Ярослав Листопад та Валерія Лапа / Фото з Facebook

Ярослав Листопад, Сергій Шмиголь та Валерія Лапа повернулися додому чемпіонами

Днями у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і привезли з турніру чотири «золота».

Сергій Шмиголь з Полтавської громади став кращим у метання списа (700 гр) серед юнаків до 18 років. Він показав результат 58,40 м. Друге місце у представника Київщини Назара Фельфнера (результат 53,53 м). «Бронзовим» призером став киянин Олексій Сладков (результат — 48,73 м).

Ще один представник Полтавської ТГ — Ярослав Листопад — переміг у метанні диска (вага 1,5 кг), метнувши снаряд на 61,23 м. Другим тут став Данило Батарччук з Дніпропетровщини (результат — 59,74 м), третім — його земляк Єгор Лапа (результат — 56,01 м).

Валерія Лапа з Кременчука перемогла всіх у потрійному стрибку серед дівчат до 18 років. Наша спортменка показала результат 12,07 м. Друге місце у харків’янки Варвари Вакуленко (результат — 11,38 м). Третє місце посіла представниця Запорізької області Анастасія Козуб (результат — 11,29 м). Ще одне «золото» Валерыя виборола у стрибках у довжину (результат 5,63 м). 

Сергія Шмиголя та Ярослава Листопада до змагань готував тренер Олег Мороз. Валерію Лапу готувала тренерка Вікторія Козлова.

Види спорту:

Футбольні турніри: