«Кремінь» закриває другу команду

«Кремінь-2» більше не гратиме ні у Другій лізі, ні у аматорах

Після вильоту кременчуцького «кременя» до Другої ліги ЧУ з футболу постало питання, що робити з другою командою кременчужан - «Кременем-2». Гідно з раегламентом, дві команди одного й того ж клубу не можуть виступати в одному дивізіоні, тож підопічним Ярослава Здирка необхідно було ба знятися зі всіх змагань, або заявитися до аматорського чемпіонату.

Директор клубу Андрій Філь в інтерв’ю «Українському футболу» заявив, що команду закриють.

«На сьогоднішній день ми закриваємо «Кремінь-2». Найкращі гравці другої команди поповнять ряди першої клубної команди Кременя.

На даний момент немає сенсу заявляти «Кремінь-2» в аматорський чемпіонат, бо немає навіть ким комплектувати цю команду. Ви самі розумієте, що на ринку футболістів немає, а молодь, яку ми бачимо, не доросла ще до професійного футболу».

«У нас є підписаний договір про співпрацю з міською школою, де є одна перспективна команда, яка випускається наступного року. Тож, якщо у нас вийде повернутися у Першу лігу, то ми повернемося до проєкту «Кременя-2» на основі цієї групи, щоб вони мали змогу взяти участь у Другій лізі.

Але це майбутні плани, а зараз ми закриваємо «Кремінь-2». За ці два роки існування команди особливих результатів не було, але чотири-п’ять футболістів зараз можуть поповнити лави «Кременя».

Також Андрій Філь розповів що тренерський штаб основної команди залишається на місці, а тренери „Кременя-2“ до нього доєднаються.

Види спорту:

Футбольні турніри: