Полтавець Анатолій Новописьменний здобув «срібло» ЧС з класичного пауерліфтингу: спортсмен драматично поступився у боротьбі за «золото»

Наш спортсмен виборов ліцензію на Всесвітні Ігри

У литовському містечку Друскінінкай триває Чемпіонат Світу з класичного пауерліфтингу. У змаганнях беруть участь спортсмени з Полтавщини і ми маємо свого призера. Полтавець Анатолій Новописьменний, який змагався у ваговій категорії 105 кг.

Анатолій довго лідирував і здобув мале «золото» у двох вправах. Наш спортсмен присів зі штангою вагою 370,5 кг, що стало світовим рекордом. Потім він став кращим у жимі лежачи, показавши результат 230 кг.

Після двох вправ Анатолій випереджав найближчого конкурента на 25 кг. У становій тязі Анатолій витиснув 340 кг і дозволив супернику з США себе наздогнати за сумою триборства (940,5 кг) Далі почався підрахунок очок за коефіцієнтом IPF GL Points. Тут американець випередив українця. В Анатолія Новописьменного дев’ять очок, у його опонента — дванадцять. Одним з ключових показників тут була власна вага самих спортсменів. Анатолій на 1,8 кг важчий за опонента. Отож полтавець став другим. При цьому Анатолій Новописьменний виборов ліцензію на Всесвітні Ігри 2025 у Китаї.

До змагань спортсмена готував полтавський тренер Олександр Рагулін.

Види спорту:

Футбольні турніри: