«Ніка» — друга на «Кубку ректора»

В останній ігровий день I Міжнародного турніру «Кубок ректора УАБС НБУ» полтавська «Ніка-ПНПУ» зустрічалася з командою МАМІ (Московський державний машинобудівельний університет).

До звітного матчу обидві команди мали рівну кількість очок. І саме переможець очної зустрічі, при певних обставинах, міг стати володарем головного трофею.

У першому таймі глядачі не побачили жодного забитого м’яча, а от у другій половині футзалістки порадували вболівальників одразу шістьома голами. На 31-й хвилині після помилки Валерії Єрмоленко у центрі поля рахунок відкрила Воробей. Згодом Воронова його подвоїла і полтавкам довелося знову розпочинати з центру поля. За десять хвилин двома швидкими м’ячами відповіли полтавки. Спочатку Євгенія Шаповал після розіграшу кутового скоротила рахунок. Слід відзначити, що у цьому моменті не зовсім вдало зіграла воротар команди МАМІ. А через дві хвилини Валерія Єрмоленко після швидкої контратаки зрівняла рахунок. Вирішальною виявилася остання хвилина матчу. За двадцять п’ять секунд до завершення матчу Євгенія Шаповал виводить «Ніку» вперед — 3:2. Однак втримати переможний для себе рахунок полтавкам не вдалося. Московські футзалістки пішли ва-банк і випустили п’ятого польового гравця. Цей хід виправдав себе за п’ять секунд до завершення матчу. У підсумку бойова нічия — 3:3, яка дозволила полтавкам завершити турнір на другому місці.

Підсумкова турнірна таблиця:

1  Злагода 4 3 0 1 14 - 7 9
2  Ніка-ПНПУ 4 2 1 1 14 - 8 7
3  МАМІ 4 2 1 1 10 - 8 7
4  УАБС НБУ 4 1 1 2 6 - 8 4
5  СПбДУТ 4 0 1 3 4 - 17 1

Найкращим бомбардиром турніру стала наша Валерія Єрмоленко, яка у чотирьох матчах забила шість м’ячів