Максим Сергєєв програв у фіналі міжнародного турніру в Києві

Київ. Битва під відкритим небом

У Києві, просто неба — на Контрактовій площі — відбувся міжнародний турнір з єдиноборства ММА — «MAXMIX-2». Спортивну битву організували і провели Українська спортивна федерація «Козацький двобій» і Федерація ММА України.

У фінальній четвірці (до 84 кг) виступав наш земляк Максим Сергєєв із Кременчука. Він був призером першостей країни з дзюдо, призером Кубка України з «Козацького двобою». Його суперниками були Дмитро Кошовий (Умань) — призер Кубка країни з «орієнталу» та чемпіонату країни з «Козацького двобою», Олексій Репалов (Бобруйськ, Білорусь) — багаторазовий чемпіон Білорусі з єдиноборства ММА, переможець міжнародного турніру з ММА «Hanza Fight» та Микола Мащенко (Київ) — призер чемпіонатів країни з бойового самбо та греплінгу.

У півфіналі кременчужанин Максим Сергєєв переміг Дмитра Кошового — на 42-й секунді першого раунду — технічним нокаутом (удар рукою в голову). В іншому півфіналі Репалов переміг Мащенка ще швидше — на 36-й секунді першого раунду.

Таким чином, у фіналі турніру кременчужанин зустрічався з білорусом. Фінальний поєдинок тривав недовго — наш земляк програв на 40-й секунді першого раунду. Білорус Репалов тут застосував не силу, а хитрість — він упіймав ногу кременчужанина у «нижньому» бою і больовим прийомом довів фінальне протистояння до своєї перемоги.