«Нове життя»: за крок від чемпіонського титулу

Сьогодні були зіграні матчі 15-го туру чемпіонату області серед команд вищої ліги, в яких було забито 22 м’ячі. Відзначимо чергову перемогу команди «Нове життя» — цього разу над прямим конкурентом, яка відкрила команді пряму дорогу до золотих медалей.

«Динамо» (Решетилівка) — «Псел-Райз» (Гадяч) — 2:1

Господарі у важкому поєдинку взяли реванш за поразку у першому колі. На початку другого тайму відкрив рахунок Артем Гринь, вийшов на заміну. Далі гравець команди «Псел» Дмитро Черевко влучним ударом зрівняв рахунок, який цілком влаштовував гостей. Але добитися позитивного результату їм не судилося — арбітр зустрічі призначив у їхні ворота пенальті за порушення правил у карному майданчику проти динамівця Ігоря Завгороднього. 11-метровий чітко виконав Анатолій Подробаха — 2:1.

«Кремінь-КМФФ» (Кременчук) — «Колос» (Дмитрівка) — 2:7

У Кременчуці сенсації не сталося — колосівці Анатолія Базавлука були явно сильнішими за другий склад юнаків «Кременя». У переможців хет-триком відначився ветеран команди Віталій Онуфрієнко.

«Олімпія» (Савинці) — «Темп» (Градизьк) — 1:0.

Нічийний рахунок у напруженому матчі тримався до 68-ї хвилини. Саме у цей час нападника господарів Юрія Богиню темпівці збили у карному майданчику і пенальті забив Іван Романчук — 1:0. Цей рахунок протримався до завершення поєдинку. Після цієї несподіваної поразки «Темп» утратив шанси у боротьбі, навіть, за срібні нагороди чемпіонату. Тепер основною задачею команди є перемога у Карлівці 2 листопада у фіналі розіграшу Кубка Полтавщини. Нагадаю, що суперник команди «Темп» у кубковому протистоянні — «Нове життя».

«Фламінго» (Комсомольськ) — «Нове життя» (Андріївка) — 1:3

Безперечно, це був центральний поєдинок не тільки туру, а й другого кола чемпіонату. Як і у Андріївці 25 травня, так і у Комсомольську машівська команда перемогла своїх головних суперників за чемпіонський титул. У переможців голи провели Олександр Мелащенко, Ягуф Халілов і Едуард Богомаз. Після цієї важливої перемоги «Нове життя» випереджає на сім очко «Фламінго» і вже наступного туру достроково може оформити чергове чемпіонство.

ФК «Глобине» — СК «Полтава» — 2:3

Молода полтавська команда несподівано для багатьох перемогла міцний глобинський колектив, який з другого кола ще й підсилився братами Ротанями (про бюджет глобинського футбольного клубу сьогодні згадувати не будемо). Перевага гостей протягом матчу не викликала сумнівів — вже на 20-й хвилині полтавці вели — 2:0. Автори забитих м’ячів: Антон Оганесов, Василь Клімов — у складі господарів, Дмитро Куімов, Олександр Щочка та Дмитро Щербак у полтавців.