«Нове життя» залишається без фіналу аматорського Кубка країни

Сьогодні відбулися матчі-відповіді півфінального етапу Кубка країни серед аматорів. «Нове життя» на Київщині програло у додатковий час «Чайці» — 0:2 і вибуло з боротьби за трофей.

Команда Олександра Мелащенка мала непогані шанси після мінімальної домашньої перемоги в першому матчі — 1:0. У Петропавлівській Борщагівці, на штучному газоні місцевого стадіону була рівна гра достойних суперників. Усе йшло до нульової нічиєї, проте на третій компенсованій хвилині у ворота земляків було призначено пенальті за фол Володимира Попова. Так, реалізувавши 11-метровий, «Чайка» перевела гру в овертайм.

У додатковий час саме полтавці володіли ініціативою, проте прогавили контрвипад господарів, форвард яких скористався своїм шансом сповна — 2:0. Володар трофеюминулого року — «Нове життя» — залишається, на жаль, без цьогорічного фіналу.