Новосанжарський «Стандарт» програв гольову перестрілку «Авангарду» й вилітає з аматорського Кубка України
Команди забили сім голів на двох
24 вересня у Магдалинівці на Дніпропетровщині відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед аматорів між новосанжарським «Стандартом», який тут базується та «Авангардом» з Лозової. У першому матчі «Авангард» переміг з рахунком 5:0, тож друга гра стала скоріше формальністю. І футболісти грали у своє задоволення, наколотивши сім голів.
«Стандарт» - «Авангард» - 3:4
перший матч 5:0
«Стандарт»: Коваленко, Вовкодав, Пилипенко (Пасічник, 46), Мацюта (Ігнатенко, 46), Гаркуша, Кривенко (Белінський, 69), Жінчин, Швець, Клюс, Шелаєв, Каранга (Фролов, 60).
Головний тренер: Олександр Обревко.
«Авангард»: Ярош, Чоботар (Яковенко, 85), Селін, Череватенко, Жичиков, Полюлях (Боровик, 88), Сухомлин (Р. Олійник, 66), Прус, Мішуренко (Гребенюк, 71), Галушка (Недай, 90+1), Гладкий (Смірнов, 88).
Головний тренер: Ігор Рахаєв.
Голи: Каранга (17, 32), Гаркуша (65, пен.) – Гладкий (15, 84), Сухомлин (30), Галушка (86).
Таким чином «Стандарт» покидає аматорський Кубок України з футболу, слідом за кременчуцьким «Будівельником», який програв одеській «Точці». До наступної стадії пройшла «Рокита», яка вдруге розгромила «Сокіл» з Київщини. Свої матчі на цій стадії ще не зіграли «Олімпія» з Савинців та «Лубни».