Антон Чепіжний: «лідер-самітник»

Антон Чепіжний

Полтавець Антон Чепіжний у Києві переміг на дистанції бігу на 1500 метрів на першому етапі легкоатлетичного Кубка ДШВСМ (державної школи вищої спортивної майстерності).

На біговій доріжці київського манежу РВУФК Антон Чепіжний фінішував у якості «лідера-самітника» з результатом — 4 хвилини 00,22 секунди. Найближчого свого переслідувача — срібного призера киянина Олексія Мостипана (2:05,02) — полтавець випередив майже на 5 секунд!

Кременчужанка Валерія Антонова завоювала «бронзу» першого етапу Кубка ДШВСМ з бігу на 800 метрів (2 хвилини 16,38 секунди). А ось для іншого нашого земляка, 16-річного кременчужанина Дениса Цвеня «бронза» у спринті на 60 метрів серед чоловіків стала цілковитою несподіванкою. Цвень, яким опікуються наразі тренери Ю. Щипець з Кременчука і М. Батрух із Києва, виступав у столиці через свій юний вік не як «кадровик» ШВСМ, а як представник київської СДЮШОР «Україна». Він зміг пробитися до фіналу «Б», в якому на 60-метрівці показав кращий результат — 7,08 секунди. У той же час, у головному фіналі — фіналі «А» — серед чотирьох фіналістів було виявлено лише переможця — Микиту Захарченко (Київ) — 6,96 сек. і срібного призера — Василя Іваницького (Львів) — 6,99 сек. Двох інших учасників фіналу «А» — киян Олега Половицю і Сергія Костюченка дискваліфікували за порушення правил. У такій ситуації бронзовим призером визнано переможця фіналу «Б» — кременчужанина Дениса Цвеня.

Полтавець Віктор Ємець у Києві посів 6-е місце у стрибках у довжину серед чоловіків (29 учасників), показавши у фіналі результат — 7 метрів 29 сантиметрів.

Традиційний Кубок ДШВСМ проводяться з метою сприяння спортсменам ДШВСМ та збірної команди України з легкої атлетики по підготовці до чемпіонатів Європи та України. Другий етап Кубка ДШВСМ також відбуватиметься в Києві 22-23 лютого.