В’ячеслав Дерев’янко — бронзовий призер командного чемпіонату світу!

П'єдестал пошани світового чемпіонату (зліва направо): збірна Греції - срібний призер, збірна Грузії - чемпіон, збірні України і Японії - бронзові призери

У Любляні (Словенія) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед юніорів, в якому в останній день турніру збірна України завоювала бронзову медаль у командній першості

У складі збірної України виступав полтавець В’ячеслав Дерев’янко (до 90 кг). Наш земляк виступив в усіх чотирьох матчах збірної України, яка у командній першості змагалася у 5-ти категоріях. У першому матчі Україна перемогла Алжир (Дерев’янко у своїй категорії переміг Ель-Мехді Хаджала), у другому — програла Словенії (Дерев’янко програв Міхалу Жанку). Потім українці виступили у втішному турнірі за «бронзу», в якому здобули дві вирішальні перемоги — над Монголією (Дерев’янко переміг Отгонбаатара Лкагвесурена) і у «бронзовому» матчі — над Голландією (Дерев’янко переміг Макса де Вреезе).

Таким чином, уперше в історії чоловічого дзюдо України юніорська чоловіча збірна нашої країни завоювала бронзову медаль командної першості світового чемпіонату. У складі збірної України в Любляні виступали: до 66 кг — Дмитро Раскін (Одеська обл.) і Владислав Діденко (Київ/Вінницька обл.), до 73 кг — Артур Саркісян (Харківська обл.), до 81 кг — Віктор Макуха (Київ) та Ігор Шостак (Дніпропетровська обл.), до 90 кг — В’ячеслав Дерев’янко (Полтавська обл.), понад 90 кг — Яків Хаммо (Донецька обл.) і Микита Дібрін (Дніпропетровська обл.).