Спортсмени з Полтавщини здобули чотири медалі на ЧУ з легкоатлетичних метань
Ярослав Листопад / Фото з Instagram
В активі наших спортсменів два «золота» і два «срібла»
Днями у Києві відбувся Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань у приміщенні серед дорослих, молоді та юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, і здобули чотири нагороди, дві з яких «золоті».
Кращим у метанні диска вагою 2 кг серед чоловіків став Ярослав Листопад. Він показав результат 55,35 м. Друге місце посів Данило Батарчук з Дніпропетровщини (результат — 52,77 м). Трётім тут став Владислав Бідненко (результат — 40,80 м).
Одразу два місця на п’єдесталі були за полтавцями у метанні списа серед юніорів. Перше місце тут посів Сергій Шмиголь (результат — 65,94 м). Другим тут став Максим Гонтарь (результат — 52,96 м). Трётім став киянин Андрій Возний (результат — 52,74 м).
Сергій Шмиголь
Ще одне «срібло» на рахунку Єгора Пащенка. Він став другим у метанні списа серед молоді. Він показав результат 53,76 м. Переміг тут киянин Ілля Саєвський (результат — 63,93 м). Трётім став Олександр Некрасенко з Черкащини (результат — 48,88 м).
Всіх спортсменів до змагань готував полтавський тренер Олег Мороз.