«Олімпія» вирвала перемогу в «Рокити» в ЧУ серед аматорів

Обласне дербі закінчилося перемогою команди з Савинців

Вісімнадцятого квітня у Миргороді на стадіоні «Старт» відбувся матч тринадцятого туру ЧУ з футболу серед аматорів між «Олімпією» з Савинців та «Рокитою». Рівний рахунок тримався практично увесь матч. І лише на п’ятій компенсованій хвилині Ігор Кошман забив і приніс перемогу олімпійцям.

«Олімпія» — «Рокита» — 1:0

«Олімпія»: Пругло, Ковтун, Самборський, Коломієць, Бичков, Почернін, Кошман, Реутов (Співак, 72), Каретник (Стрельцов, 67), Руденко, Лобода.

Головний тренер: Олександр Безуглий.

«Рокита»: Каніболоцький, Мохначук, Юрченко, Войченко, Остапенко, Скляренко, Дудка (Шаповалов, 90+1), Громенко, Самбурський (Заїченко, 85), Бойко, Дарда (Титар, 81).

Головний тренер: Віталій Галимурза.

Гол: Кошман (90+5).

Таким чином «Рокита» втратила лідерство в таблиці, пропустивши вперёд «Авангард» з Лозової. Олімпійці підібралися до групи лідерів.

Наступний тур «Рокита» пропускає, а «Олімпія» зіграє проти тишківського «Агротеха».

Види спорту:

Футбольні турніри: