Олександр Лисенко «приїхав» до кубкової «бронзи» з кільцевих автогонок

У Київській області відбувся Кубок України з кільцевих гонок для класів 5-ти автомобільних формул, в одному з яких — «Е-7, Е-8» кременчужанин Олександр Лисенко завоював бронзову медаль.

Наш земляк виступав в екіпажі Олександр Левинський (Київ) — водій і Олександр Лисенко (Кременчук) — учасник і тренер. На машині «Долар» вони за підсумками двох залікових гонок набрали 16 очок і були третіми. Їхній старт був далеко не перспективним — у першій гонці вони фінішували на 6-му місці (набрали 6 очок). А ось друга гонка стала сенсаційною — киянин з кременчужанином посіли 2-е місце (10 очок). Якби вони краще виступили у першій гонці, то могли б завоювати навіть «срібло» Кубка України, адже від другого місця у них було відставання лише в одне очко. На другій позиції, набравши 17 очок, фінішував Олександр Лучинський (Київ) — самостійно на «Естонії-25». А переміг у цій формулі кільцевих гонок міжнародний екіпаж Юрій Кондратюк (Вітебськ, Білорусь) — Руслан Сєров (Київ) на «Доларі» — 26 очок, вони перемогли як у першій, так і другій залікових гонках, отримавши за перемогу у кожній із них по 13 очок.