«Нове життя» виграє Кубок області-2013

Сьогодні у Карлівці, у фіналі Кубка Полтавщини з футболу серед аматорських команд, чемпіон області «Нове життя» у додатковий час перемогло «Темп» (Градизьк) — 4:0.

90 хвилин основного часу не вистачило суперникам, аби відзначитися бодай одним результативним пострілом. М’яч потрапляв у стійки та поперечину, Антон Ткаченко не реалізував вихід віч-на -віч із Гриньком, а контратакам «Темпа» не вистачало гострого завершення. Хоча шанси були у форвардів Міславського та Зав’ялова. Наприкінці основного часу «Темп» залишився в меншості — поле за другу жовту картку змушений був залишити Валентин Шевченко. А на початку овертайму команда з Градизька взагалі залишилася вдев’ятьох. «Нове життя» без проблем скористалося чисельною перевагою, втіливши її у голи Гриценка (94 та 118 хвилини), Момота (97) та Левченка (109).

Чемпіон області — команда «Нове життя»

Чемпіон області — команда «Нове життя»Фото Валерії Ященко

Команда Олександра Мелащенка, який не грав через ушкодження, виграла почесний трофей обласного футболу втретє за останні чотири роки!