Полтавська «Аврора» та кременчуцький «Будівельник» зіграли в товариську нічию

Команди з Полтавщини потренувалися одна на одній

Днями у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся товариський матч між місцевою «Авророю» та кременчуцьким «Будівельником». Команди обмінялися голами і закінчили м’яч внічию.

«Аврора» — «Будівельник» — 1:1

Голи: ? — Скрипкевич (50).

Нагадаємо, що днями закінчився Чемпіонат Полтавщини, і обидві команди фінішували за межами медальної трійки.

Види спорту:

Футбольні турніри: