Полтавська «Аврора» та кременчуцький «Будівельник» зіграли в товариську нічию
Команди з Полтавщини потренувалися одна на одній
Днями у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся товариський матч між місцевою «Авророю» та кременчуцьким «Будівельником». Команди обмінялися голами і закінчили м’яч внічию.
«Аврора» — «Будівельник» — 1:1
Голи: ? — Скрипкевич (50).
Нагадаємо, що днями закінчився Чемпіонат Полтавщини, і обидві команди фінішували за межами медальної трійки.