Представники Полтавщини здобули чотири медалі на ЧУ з триатлону

Фото з Facebook

В активі наших спортсменів три «срібла» і «бронза»

Днями в Кам’янському на Закарпатті відбувся Чемпіонат України з триатлону за спринтерській дистанції серед усіх вікових груп. Про це повідомляє прсслубжа ПОВА. Четверо представників Полтавщини увійшли до призових трійок у своїх категоріях.

2 місце

  • Софія Бондаренко (молодь)
  • Марія Іващенко (юніорки)
  • Арсен Адамов (юніори)

3 місце

  • Артем Момот (юнаки)

Види спорту:

Футбольні турніри: