Представники Полтавщини здобули чотири медалі на ЧУ з триатлону
Фото з Facebook
В активі наших спортсменів три «срібла» і «бронза»
Днями в Кам’янському на Закарпатті відбувся Чемпіонат України з триатлону за спринтерській дистанції серед усіх вікових груп. Про це повідомляє прсслубжа ПОВА. Четверо представників Полтавщини увійшли до призових трійок у своїх категоріях.
2 місце
- Софія Бондаренко (молодь)
- Марія Іващенко (юніорки)
- Арсен Адамов (юніори)
3 місце
- Артем Момот (юнаки)