Золотий дубль полтавки Марини Спинжар

В Ірпені відбувся Кубок України з військово-спортвного багатоборства у розділі «Бойове багатоборство» (стрільба, рукопашний бій, володіння холодною зброєю), в якому честь Полтавщини захищали представники «Військово-спортивного центр «Воїн» (керівник — Олег Бариш).

Марина Спинжар

У двох із одинадцяти номінацій полтавці завоювали золоті медалі. Серед жінок (18-25 років) у багатоборстві Б-2 Марина Спинжар до звання чемпіонки України, яке вона завоювала у березні (у Харкові), додала ще й кубкову перемогу (у категорії до 60 кг), здійснивши золотий «дубль» у сезоні-2013. На чемпіонаті Європи цього року полтавка Марина Спинжар була четвертою у військовому багатоборстві, а раніше вона виборювала медалі європейських першостей серед дівчат.

Також в Ірпені золоту медаль серед чоловіків (18-39 років) виборов полтавець Олександр Шевченко (до 65 кг).