«Кремінь» переграє другу команду «Азовмашу»

Кременчуцький клуб здобув першу перемогу в цьогорічному чемпіонаті країни у Вищій лізі

«Кремінь» — БК «Азовмаш-2» — 84:78 (31:19; 12:21; 21:15; 20:23).

Кременчуцька команда взялася за справу вже в першій чверті, пішовши на перерву з різницею у 12 пунктів на свою користь. Та вже в другій чверті маріупольці змогли відіграти 9 очок. Вирішальною стала третя чверть, після якої «Кремінь» мав перевагу над азовцями у ті ж 9 очок і вже не випустив перемогу з рук. Найкращим гравцем у команді з берегів Дніпра став Гліб Глєбов, який набрав 25 пунктів, ставши найрезультативнішим гравцем матчу. Крім того, він зробив 6 підборів. Ще двоє гравців кременчужан змогли набрати більше 10 пунктів. Сергій Лапенко записав до активу 15 пунктів та 8 результативних передач (найбільше у матчі), Володимир Фурман — 10 очок.

Слід зазначити, що цей уік-енд став вдалим для всіх команд, за які грають вихованці баскетболу Полтавщини. Так, «СоюзБаскетУголь» Владислава Тонченка впевнено здолав «Мусон» — 89:76, здобувши другу перемогу поспіль. Вихованець полтавського баскетболу став одним із кращих гравців у матчі, продемонструвавши чудовий процент влучань з гри (50% — двоочкові, 100% — триочкові) та з лінії штрафних (100%). Владислав за матч набрав 15 пунктів та зробив 8 асистів.

Київський «Авангард», за який грає кременчужанин Володимир Журжій, теж здобув другу поспіль перемогу. На цей раз кияни здолали дублерів МБК «Миколаїв» — 58:51. Журжій зміг заробити три пункти, зробити три підбори та віддати одну результативну передачу.

Втретє поспіль програв клуб Павла Гайдамаки — алчевський «Коксохім-Сталь». У себе вдома алчевці поступились харківському «Авантаж-Політехніку» — 57:70. Екс-лідер «Полтава-баскет» набрав 2 пункти, зробив 4 підбори та віддав 1 результативну передачу.