Алім Набієв переміг Романа Маілова у фіналі Кубка країни

У Полтаві відбувся фінал Кубка України 2013 року з таїландського боксу Муей Тай, за підсумками якого полтавські бійці завоювали загалом (серед чоловіків і жінок) 16 медалей — 2 золоті, 6 срібних і 8 бронзових.

Без сумнів, найбільш цікавим і видовищним став фінал у ваговій категорії до 71 кг, в якому зустрілися зіркові вихованці полтавського клубу «Легіон», чемпіони світу серед професіоналів Алім Набієв і Роман Маілов. Цього разу перемога була на боці Набієва, для якого 2013 рік взагалі є одним із найкращих в кар’єрі. Ще один суто полтавський фінал відбувся у ваговій категорії до 91 кг, у ньому Олег Приймачов переміг Антона Пазенка.

Крім того, срібними призерами фіналу Кубка України стали полтавці Олександр Майборода (до 57 кг), Олександр Тен (до 60 кг), Катерина Яременко (до 45 кг) і Катерина Гургенідзе (до 60 кг). Бронзовими медалями Кубка країни нагороджено наших земляків Владислава Городчаніна (до 51 кг), Тимофія Савчука (до 54 кг), Гадома Бабаєва і Олега Шамшева (обидва — до 81 кг), Станіслава Стадниченка (до 86 кг), Оксану Молодшу (до 45 кг), Дар’ю Дмитренко (до 54 кг) і Ганну Турчину (до 63,5 кг).

В інших вагових категоріях володарями Кубка країни в Полтаві стали: серед чоловіків до 51 кг — Роман Вагілевич (Одеська обл.), до 54 кг — Владислав Микитась (Херсонська), до 57 кг — Денис Денисенко (Київська), до 60 кг — Михайло Василіогло (Одеська), до 63,5 — Вадим Тачанський (Одеська), до 67 кг — Дмитро Олійник (Запорізька), до 75 кг — Андрій Дячук (Київська), до 81 кг — Микита Зіненко (Київ), до 86 кг — Ярослав Ремига (Донецька), понад 91 кг — Цотне Рогава (Одеська); серед жінок до 45 кг — Ганна Молдавчук (Херсонська), до 48 кг — Марина Таран (Київ), до 51 кг — Людмила Пилипчак (Івано-Франківська), до 54 кг — Олена Овчиннікова (Львівська), до 57 кг — Христина Фуштей (Київська), до 60 кг — Віталіна Топал (Одеська), до 63,5 кг — Катерина Ніщенко (Київ).

За підсумками полтавського фіналу Кубка країни буде сформовано збірну України, яка виступить на найпрестижнішому у світі турнірі з тайського боксу — Кубку короля Таїланду — Рами ІХ Пхуміпона Адульядета. Не в останню чергу завдяки ньому таїландський бокс набув величезної популярності в усьому світі. Кубок короля Таїланду-2013 відбудеться в грудні у Бангкоку.