Ольга Корсун виграла дві золоті медалі юнацького турніру

У Києві завершився традиційний всеукраїнський юнацький турнір (атлети 1996 року народження та молодші), присвячений пам’яті заслуженого тренера України С. Операйла, в якому наші земляки завоювали 6 медалей — три золоті і три бронзові.

Двічі на вищу сходинку п’єдесталу пошани сходила полтавка Ольга Корсун, вихованка заслуженого тренера України Василя Омеляненка. Вона перемогла у стрибках у довжину і потрійному стрибку. Але це були різні за напругою перемоги.

У стрибках у довжину Ольга Корсун із другої спроби вийшла у лідери з результатом — 5 метрів 83 сантиметри. У шостій спробі її головна суперниця — Дар’я Дяченко (Дніпропетровськ) повторює результат полтавки (5 м 83 см), але у своїй останній, також шостій спробі Ольга стрибає на три сантиметри далі — 5 метрів 86 сантиметрів і стає переможцем турніру у цьому секторі.

А ось у потрійному стрибку Ольга Корсун вже у третій спробі показала результат — 12 метрів 76 сантиметрів і достроково перемогла. Суперниці-фіналістки мали ще по три спроби (четверту, п’яту, шосту), але єдине, чого вони досягли — показали свої кращі результати, які майже на... півметра виявилися гіршими від результату полтавки.

Третю нашу золоту медаль турніру в Києві — у бігу на 200 метрів — прогнозовано завоював кращий спринтер України серед юнаків, учасник цьогорічного юнацького чемпіонату світу в Донецьку, кременчужанин Денис Цвень. Він у фіналі «А» переміг із результатом 23,05 секунди. У бігу на 60 метрів бронзовим призером став кременчужанин Сергій Голубних — 7,19 секунди, у фіналі «А» він програв лише двом спринтерам із Луганської області — Владиславу Чепурному (Лисичанськ) — 7,03 сек. і Анатолію Чорному (Сєверодонецьк) — 7,15 сек. На цій же дистанції — 60 метрів — але у фіналі «Б» полтавець Євген Малиновський був другим (7,26 сек.). Кременчужанин Ігор Ломоносов став бронзовим призером у потрійному стрибку з результатом — 13 метрів 82 сантиметри.

А потім вони всі разом — Ігор Ломоносов, Сергій Голубних, Євген Малиновський і Денис Цвень у складі збірної Полтавської області завоювали бронзові медалі в естафеті 4×200 метрів із результатом 1 хвилина 36,9 секунди. Лише 0,2 секунди наші хлопці програли срібним призерам — збірній Києва і 0,4 секунди — чемпіонам — збірній Дніпропетровщини. Але тут все відбувалося без очного протистояння, адже збірна Полтавщини бігла у фінальному естафетному забігу № 4, а кияни та дніпропетровці — в іншому фінальному забігу — № 5.

Також на рівні виступили у Києві й інші легкоатлети Полтавщини — Михайло Герасименко і Артур Снаговський розділили 5-е місце у стрибках у висоту (у них — по 175 см), Анастасія Яковенко з бігу на 60 метрів у фіналі «Б» була четвертою (8,30 сек.).