Владислав Яловега: «золото» та «бронза» чемпіонату країни

Владислав Яловега

18-річний полтавець Владислав Яловега у Києві завоював бронзову медаль ІІІ етапу молодіжного чемпіонату країни зі спортивного боулінгу 2012-2013 років серед юнаків старшої групи і золоту медаль командного чемпіонату країни серед чоловіків серед ігрових «четвірок».

Ці турніри проходили у рамках 5-го етапу чемпіонату країни з боулінгу. У кваліфікації молодіжного чемпіонату (6 ігор) наш земляк показав 3-й результат, вибивши 1077 кеглів (у першій грі — 153, у другій — 171, у третій — 189, у четвертій — 227, у п’ятій — 187, у шостій — 150). Середній результат Яловеги у кваліфікації становив — 179,50 кегля за одну гру.

На вирішальній стадії змагань — у «степледдері» (за участю трьох кращих) — Владислав Яловега у першому раунді програв очний двобій другому у кваліфікації Антону Єрьоміну (Київ) — 175:190. А Єрьомін у другому, вирішальному раунді «степледдера» (гра за «золото») програв першому у кваліфікації Віктору Степаненку (Київ) — 164:225.

Нагадаємо, що Владислав Яловега був срібним призером І етапу молодіжного чемпіонату України (вересень 2012 року, Київська обл.) і посів 6-е місце на ІІ етапі (грудень 2012, Київ).

У командному чемпіонаті країни серед чоловічих «четвірок» Яловега виступав в одному «міжміському» квартеті з найдосвідченішим українським гравцем майстром спорту міжнародного класу Олександром Калікою (Одеса), а також Андрієм Андрєєвим (Бровари) і Вадимом Калакутком (Київ). У кваліфікації (серед 18 «четвірок») ця команда була 2-ю з результатом — 4680 кеглів (Андрєєв — 1212, Каліка — 1203, Калакуток — 1168, Яловега — 1097).

Кращий результат у кваліфікації — аж на 100 кеглів більше (4780) — мала «четвірка» гравців з Києва у складі: Андрій Шовкун, Валентин Кучеренко, Максим Жернов і Віктор Степаненко.

У суперфіналі двох кращих за підсумками кваліфікації «четвірок» команда, в якій виступав полтавець Владислав Яловега, вирвала перемогу у своїх суперників-киян з мінімальною перевагою в одну кеглю — 244:243!