Анастасія Зоріна і Владислав Устименко завоювали «золото» юніорського чемпіонату країни
В Івано-Франківську триває великий тиждень українського пауерліфтингу, під час якого вже завершилися турніри Кубка України та студентського чемпіонату країни
Вчора на чемпіонаті країни серед юніорів представники Полтавщини завоювали 3 медалі — дві золоті і бронзову.
У першості дівчат юніорів у ваговій категорії до 57 кг полтавка Анастасія Зоріна стала чемпіонкою з підсумковим результатом у сумі триборства зі штангою — 305,0 кг. Наша землячка у присіданні зі штангою впоралася з вагою 110,0 кг, у жимі лежачи — 70,0 кг (тут у третьому підході їй не підкорилася вага 72,5 кг), у становій тязі — 125,0 кг.
У першості юніорів Владислав Устименко з Миргорода завоював золоту медаль у ваговій категорії до 59 кг. Тут після перших двох вправ (присідання — 105,0 кг, жим лежачи — 67,5 кг) наш земляк посідав третє місце. Але в останній вправі — становій тязі — Устименко вже у першому своєму підході «поклав на лопатки» всіх своїх суперників, підкоривши штангу 140,0 кг. Потім він також зафіксував вагу 150,0 кг і 155,0 кг. У сумі триборства Владислав набрав 327,5 кг та випередив срібного призера Андрія Божука (Хмельницька обл.) — 305,0 кг та бронзового — Назара Мащерова (Львівська обл.) — 302,5 кг.
Ще один представник Полтавщини — Рафаель Хачатрян завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 53 кг. Його підсумковий результат у триборстві — 270,0 кг (присідання — 90,0 кг, жим лежачи — 55,0 кг, тяга — 125,0 кг). Цікаво, що Рафаель був єдиним учасником у цій категорії, вага якого не дотягувала навіть до 50 кг (49,65 кг). При цьому він у сумі триборства програв 10,0 кг юніорському чемпіону країни Кирилу М’ягкому (Харківська обл.) і 5,0 кг — срібному призеру Владиславу Вершуті (Донецька обл.).