Буцький програє в чемпіонаті, Кобзистий перемагає у кубковому матчі

Представники Полтавщини провели чергові матчі в рамках національних турнірів.

У рамках чемпіонату Суперліги запорізький «Ферро», за який виступає полтавець Артем Буцький, на виїзді поступився БК «Донецьк». Лише першу чверть команди відіграли на рівних, про що свідчить нічия на табло після десяти хвилин гри — 22:22. Наступні три чверті пройшли за переваги господарів. У підсумку дончани святкували переконливу перемогу — 89:68. Артем Буцький провів на майданчику двадцять чотири хвилини і встиг відзначитися чотирма набраними очками, двома підбираннями та одним перехопленням.

У рамках національного кубкового турніру свій останній матч у другому раунді провели баскетболісти клубу «Дніпро-АЗОТ». На своєму паркеті підопічні нашого земляка Віктора Кобзистого перемогли львівську «Політехніку-Галичину» — 75:72. Ця перемога дозволила піднятися дніпродзержинцям на другу сходинку у підгрупі, однак остаточне розташування команд у таблиці визначиться після протистояння МБК «Миколаїв» — БК «Галичина».