Полтавці завоювали шість медалей студентського чемпіонату країни

У Харкові відбувся чемпіонат України з армспорту серед студентів, за підсумками якого спортсмени Полтавщини вибороли 6 медалей: дві срібні і чотири бронзові

Здійснити медальний «дубль» у боротьбі як на лівій, так і на правій руці пощастило лише одній нашій землячці — члену збірної України, майстру спорту, студентці ПНТУ Марині Левченко. Вона завоювала «срібло» у ваговій категорії до 55 кг у боротьбі на правій руці і «бронзу» — на лівій руці.

Інші чотири медалі в активі хлопців. Срібним призером (до 65 кг, 22 учасники) на правій руці став студент ПУЕіТ Владислав Білоусько. Бронзовими призерами — всі у боротьбі на правій руці — стали наші земляки: Сергій Чопівський (ПНТУ) — до 75 кг (25 учасників), Андрій Огієнко (ПНТУ) — до 80 кг (21 учасник) і кременчужанин Сергій Калініченко (КПУ) — до 85 кг (21 учасник).

Ще четверо наших земляків фінішували в одному кроці від п’єдесталу пошани, посідаючи четверті місця: Віталіна Солодовник (до 60 кг), Ксенія Безугла (понад 65 кг) — обидві ПНТУ, Серік Хачатрян (ПКТ) — до 60 кг, Артем Онищенко (ПДАА) — до 90 кг).

Загалом у студентському чемпіонаті України змагалися команди 55-ти навчальних закладів. Найкращого результату серед наших земляків у командній першості досягла збірна ПНТУ — 4-е місце (4 медалі: одна срібна, три бронзові, 214 залікових очок). Тут наших земляків випередили лише збірні трьох харківських університетів: НТУ «Харківський Політехнічний Інститут» — 810 очок, Університету Повітряних сил України — 310 очок і Національного педагогічного університет імені Г.С.Сковороди — 231 очко.