Шайба кременчужанина Валентина Сірченка не допомогла Україні здолати італійців

У Великобританії завершився молодіжний чемпіонат світу з хокею.

В останньому турі підопічні Олександра Годинюка зустрічалися з головним претендентом на підвищення у класі — збірною Італії. До цього матчу італійці очолювали турнірну таблицю і у разі перемоги отримували путівку у вищий дивізіон.

Саме італійці і відкрили рахунок у матчі на початку першої двадцятихвилинки. За чотири хвилини українці у більшості зрівняли рахунок. Шайба на рахунку захисника ХК «Кременчук» Валентина Сірченка. У середині другого періоду нашій збірній вдалося вийти вперед. Кременчужани Сергій Кузьмик та Іван Підгурський на двох розіграли комбінацію, результатом якої стала закинута шайба у виконанні останнього. До закінчення періоду італійцям вдалося впродовж двох хвилин закинути дві шайби і знову вийти вперед — 3:2. На початку заключного періоду команда з Апеннін провела ще одну шайбу у ворота українців, яка стала останньою у матчі.

Перемога італійців — 4:2 — дозволила цій команді вийти до Дивізіону 1А. Українці, в свою чергу, посіли четверту сходинку і наступного року знову будуть грати у Дивізіоні 1Б світової першості серед молодіжних команд.