Команда Буцького перемогла команду Кобзистого

У баскетбольній Суперлізі відбулося дербі наших земляків: «Ферро» приймав «Дніпро-АЗОТ»

Стартові хвилини зустрічі краще вдалися підопічним Віктора Кобзистого,. За чотири хвилини «Дніпро-АЗОТ» вийшов уперед з рахунком 10:3. Саме цей ривок дозволив гостям святкувати перемогу у першій чверті з рахунком 22:15. До середини другої десятихвилинки запоріжцям вдалося зрівняти рахунок, а в наступні п’ять хвилин здійснити ривок — 9:0. На велику перерву команди пішли вже за восьмиочкової переваги «Ферро» — 37:29.

Початок третьої чверті знову був за дніпрянами. Гостям вдалося ліквідувати відставання і піти на останню перерву відстаючи всього на три пункти — 49:52. У заключній чверті господарі не залишили шансів своїм суперникам, вигравши десятихвилинку 27:19, вони святкували успіх у зустрічі — 79:68.

Артем Буцький зіграв у матчі більше двадцяти шести хвилин. За цей час він набрав вісім очок, зробив два підбирання, віддав шість результативних передач та зробив два перехоплення. Ця перемога дозволила «Ферро» піднятися на третю сходинку турнірної таблиці Суперліги. «Дніпро-АЗОТ» поки що залишається відвертим аутсайдером Суперліги.