«Кремінь» зазнав сьомої поразки в сезоні

Програвши першу чверть із різницею в 14 пунктів, кременчужани не змогли виграти матч, хоча були до цього дуже близькими

БК «Кремінь» — «Лучеськ-Університет» — 79:82 (9:23; 26:20; 22:20; 22:19)

Кременчужани провально розпочали домашню зустріч проти луцького клубу. Свої перші два пункти вони набрали лише на четвертій хвилині чверті, коли рахунок був уже 10:0 на користь гостей. Загалом перша десятихвилинка закінчилась з рахунком 23:9 на користь «Лучеська»! На початку другої чверті наші земляки зуміли скоротити відставання на п’ять пунктів, та знову трихвилинне «мовчання» лідерів кременчуцької команди — і в середині другої чверті рахунок зростає до 30:16 на користь гостей. У середині третьої чверті зусиллями Володимира Фурмана та Гліба Глєбова «Кремінь» скорочує рахунок до 4 пунктів — 51:55. Це — шанс!

На останню перерву кременчужани йдуть відстаючи на шість пунктів — 57:63. Рівна гра в останній чверті, і фінальний свисток сповіщає про чергову поразку кременчужан, остаточний рахунок зустрічі — 79:82.

Найкращими у складі земляків стали Владислав Петренко, Гліб Глєбов та Володимир Фурман які набрали, відповідно, 14, 13 та 10 пунктів.

Після дев’яти турів БК «Кремінь» із двома перемогами та сімома поразками займає 12-ту сходинку турнірної таблиці. Наступну гру кременчужани зіграють у Севастополі з місцевим «Мусоном».