Збірна Полтавщини завершила сезон участю у чемпіонаті країни з акватлону

Останній у цьому році національний старт для представників триатлону відбувся у Харкові, де завершився зимовий чемпіонат України з акватлону, до програми якого входять два із трьох номерів триатлону — плавання і біг.

Представники Полтавщини, які змагалися в усіх номінаціях чемпіонату, на жаль, не змогли завоювати у Харкові жодної медалі. Шестеро наших земляків спромоглися увійти до чільних десяток в окремих першостях. Серед чоловіків 9-е місце посів Ярослав Озюменко з результатом — 26 хвилин 15,8 секунди (плавання — 09:48,5; біг — 16:27,3). У першості серед дівчат (1997-98 р.н.) Анастасія Гетьман фінішувала на 5-у місці (11:59,5), а Валерія Сорокотяга — на 6-му (12:18,3). Серед юніорок Каріна Євтушенко була 6-ю (34:05,8), а Бачукі Дарсанія серед юніорів посів 8-е місце (28:54,4). В юнацькій першості Павло Мотрій фінішував 10-м (10:47,2).

В окремому дивізіоні — Дитячій триатлонній лізі — наша землячка Ольга Сичова у змаганнях серед дівчат 2000 року народження посіла 5-е місце з результатом — 6 хвилин 13,4 секунди.