Руслан Олексенко виборов третє місце у кубковому турнірі

У Запоріжжі відбувся Кубок України з греко-римської боротьби, бронзовим призером якого у ваговій категорії до 74 кг став наш земляк Руслан Олексенко

Олексенко — вихованець миргородської школи боротьби, протягом останніх років Руслан виступає у складі професійної команди «Самсон» із Києва. У Запоріжжі наш земляк посів третє місце у кубковому турнірі — разом з Османом Салієвим (Крим). А у фінальному поєдинку (до 74 кг) зустрілися рідні брати Пишкови — тут старший брат Дмитро (він представляє Луганськ) переміг молодшого Євгена (він представляє Крим).

А наш земляк Руслан Олексенко «бронзою» Кубка України завершив 2013 рік, в якому він успішно виступав як на національній, так і на міжнародній аренах. Олексенко у складі команди «Самсон» (Київ) був клубним чемпіоном України 2013 року, а влітку цього року завоював титул чемпіона Литви з пляжної боротьби, перемігши у Вільнюсі суперників із багатьох країн Європи.