«Кремінь» програв свій останній матч року

БК «Кремінь», який грає у Вищій лізі вітчизняного баскетболу знову програв — у Севастополі кременчужани поступилися місцевому «Мусону» — 80:65.

А початок зустрічі був обнадійливим для наших земляків. Кременчужани непогано розпочали гру і вже на сьомій хвилині першого періоду вигравали у севастопольців 8 очок — 22:14. У другому періоді господарі майданчика вирівняли ситуацію, і команди пішли на велику перерву за рахунку 39:39.

Вирішальною у грі стала третя чверть. Севастопольці, яких уперед повів колишній гравець збірної України Володимир Гуртовий, не давали нашим землякам нічого зробити на майданчику. Вирвавшись уперед на 12 пунктів після третьої чверті, більш досвідчені баскетболісти «Мусону» впевнено довели матч до перемоги.

Найкращими у складі кременчужан були Ігор Чумічов, який зробив дабл-дабл (20 пунктів та 10 підбирань), Артем Водолазський (14+6) та Михайло Лоза (10+4). У господарів майданчика феноменально зіграв їх лідер Володимир Гуртовий (31+14).