Полтавка Ірина Шевченко стала дворазовою чемпіонкою... Сумщини

Напередодні командного чемпіонату країни у закритих приміщеннях, який відбудеться у Запоріжжі 27-28 січня, легкоатлети багатьох областей країни перевірили свої сили у манежі Сум під час відкритого чемпіонату Сумської області

Серед гостей Сум були й легкоатлети Полтавщини. Кращого результату серед наших земляків у сусідньому обласному центрі здобула полтавка Ірина Шевченко, яка у попередні роки була чемпіонкою країни серед дівчат і юніорок. У Сумах Ірина Шевченко здобула перемоги у фінальних забігах на двох дистанціях. На 60-метрівці полтавка перемогла з результатом 7,71 сек., випередивши двох призерок — Анастасію Бондар із Криму — 7,90, і Вікторію Рясну з Ромен — 7,94 сек.

На дистанції бігу на 200 метрів полтавка перемогла з часом 25,03 секунди. Тут наша землячка випередила одразу двох призерок із Криму — Анастасію Бондар (25,41) і Ксенію Савіну (25,68).