Перемога на характері

Олександр Долгополов

У Кременчуці за переповнених трибун сьогодні завершився тенісний поєдинок Кубка Девіса в Першій Євро-Африканській групі, в якому збірна України здолала словаків — 3:2.

У першій грі заключного дня матчу лідер української збірної Олександр Долгополов, програвши перший сет, у підсумку в чотирьох партіях переграв Лукаша Лацко. Тим самим він приніс друге очко «синьо-жовтим» і рахунок у матчі став нічийним — 2:2.

Долю зустрічі мало вирішити очне протистояння Іллі Марченка, який замінив Сергія Стаховського та Андрея Мартіна. У двох перших сетах українець поступався з рахунком 1:4, але в обох випадках йому вдавався камбек. Тож, проявивши справжній спортивний характер, Ілля Марченко приніс перемогу команді України у матчі з загальним рахунком 3:2.

Олександр Долгополов (Кубок Девіса)

Наступними суперниками українців стануть шведи, матч з якими відбудеться 5–7 квітня нинішнього року. Перемога виведе наших тенісистів у плей-офф за вихід до Світової групи. Поразка залишить в Першій групі Євро-Африканської зони.

Теніс. Чоловіки. Кубок Девіса
Перша Євро-африканська група
Україна — Словачина — 3:2
Кременчук. 1–3 лютого

1 лютого

Олександр Долгополов (Україна) — Андрей Мартін (Словаччина) — 3:0 (6:2, 6:2, 7:5).

Лукаш Лацко (Словаччина) — Сергій Стаховський (Україна) — 3:1 (6:2, 5:7, 7:6, 6:4).

2 лютого

Філіп Полашек / Ігор Зеленай (Словаччина) — Олександр Долгополов / Сергій Стаховський (Україна) — 3:0 (7:6, 7:6, 6:3).

3 лютого

Олександр Долгополов (Україна) — Лукаш Лацко (Словаччина) — 3:1 (3:6, 6:3, 6:2, 6:1).

Ілля Марченко(Україна) — Андрей Мартін (Словаччина) — 3:0 (7:5, 7:6, 6:4).