Альона Шатохіна відзначилася голами у двох матчах Кубка європейських чемпіонів

У Камбре (Франція) завершився турнір Кубка європейських чемпіонів з індорхокею серед жінок, в якому у складі української «Сумчанки» виступала наша землячка, вихованка полтавської школи хокею на траві Альона Шатохіна (Погоріла).

Альона Шатохіна

Груповий раунд для українок завершився трагічно — їм не вистачило 2-х хвилин, щоб пробитися до квартету кращих. У першому матчі «Сумчанка» програла «Берліну» (Німеччина) — 1:4, у другому перемогла «Велок» (Австрія) — 6:2 (Альона Шатохіна забила п’ятий м’яч у ворота австрійок — на 24-й хвилині). Перед останнім груповим матчем «Сумчанка» посідала третє місце у групі «Б», поступаючись одним очком команді «Кампо віла де Мадрид» (Іспанія). Іспанки також перемогли австрійок, а з «Берліном» розписали бойову нічию — 0:0. Тож, українки могли пробитися до півфіналу тільки у разі перемоги над іспанками. І «Сумчанка» була близькою до здійснення цієї мети. Українки двічі вели в рахунку — 1:0 і 2:1. Другий м’яч у ворота іспанок наші дівчата забили за 5 хвилин до завершення матчу, але не змогли втримати своєї переваги — за дві хвилини до фінального свистка суперниці зрівняли рахунок.

Не потрапивши до плей-офф, «Сумчанка» перемістилася до турніру плей-аут, в якому йшла боротьба за 5-8 місця. Але на цій стадії змагань українкам не було рівних. У першій грі «Сумчанка» перемогла місцевий «Камбре» (Франція) — 5:3, а в заключному матчі турніру розгромила білоруську «Вікторію» (Смолевичі) — 10:0, причому вже у першому таймі у воротах білорусок побували 7 м’ячів. У другому таймі перший м’яч у ворота «Вікторії» закинула Альона Шатохіна, довівши рахунок до 8:0 на користь «Сумчанки» (знову ж таки на 24-й хвилині, як й у ворота австрійок). У підсумку «Сумчанка» фінішувала на 5-му місці серед кращих команд континенту.