Два «золота» — наші!

У Запоріжжі на зимовому чемпіонаті України серед юнаків і дівчат (до 17 років) юні атлети Полтавщини завоювали 2 золоті медалі!

Полтавка Ольга Корсун виявилася найсильнішою у потрійному стрибку — 12 метрів 61 сантиметр. Цікаво, що наша землячка лише в останній, 6-й фінальній спробі здійснила свій «золотий» стрибок. Перед останньою спробою Ольга Корсун посідала 2-е місце з результатом — 12 метрів 43 сантиметри і лише один сантиметр програвала лідеру Марії Сіней з Нікополя (12 м 44 см). Та в останній спробі полтавка своїм стрибком, як кажуть, поклала на лопатки всіх суперниць.

Золоту медаль також завоював кременчужанин Денис Цвень — з бігу на 200 метрів. Напередодні він, маючи кращий результат з бігу на 60 метрів, завоював у фіналі найкоротшого спринту лише бронзову медаль. Та вже наступного дня Денис Цвень пробіг у фіналі на 200 метрів так, що ні в кого вже не виникатиме сумнівів, хто ж є найшвидшим юнаком України. До своїх кращих результатів на 60-метрівці кременчужанин додав ще й найкращий результат на 200-метрівці. У фіналі бігу на 200 метрів Цвень фінішував з часом — 22,67 секунди. Кременчужанин став одним із небагатьох юнаків України, який у Запоріжжі завоював золоту медаль з результатом кандидата у майстри спорту!

Мав нагоду поборотися за медаль юнацького чемпіонату з бігу на 60 метрів з бар’єрами й полтавець В’ячеслав Закладний. У кваліфікації він показав 2-й результат — 8,47 сек. Але у фіналі, на жаль, Закладний фінішував з часом — 8,71 сек. і посів лише 6-е місце.