Гармаш і його «Локо» програють туркам

Наш земляк, вихованець полтавського волейболу Філіп Гармаш у складі команди «Локомотив» (Харків) зіграв у першому матчі півфіналу Кубка ЄКВ (Європейської конфедерації волейболу).

У столиці Туреччини «Локомотив» учора програв команді «Халкабанк» — 0:3 (19:25, 20:25, 17:25). У першій партії харків’яни вели в рахунку 15:12, але перевагу не втримали. У двох заключних партіях перевага господарів майданчика була «системною» — з початку і до кінця партій. Харків’яни вперто протистояли туркам, про що свідчить час гри, яка тривала протягом 78 хвилин.

Фани «Локомотива» вірять у загальну перемогу української команди, адже у чвертьфіналі Кубка ЄКВ команда нашого земляка Філіпа Гармаша у підсумку перемогла французький «Тур», програвши йому також першу гру на виїзді з рахунком 0:3. Повторний матч 1/2 фіналу Кубка ЄКВ «Локомотив» — «Халкабанк» відбудеться у Харкові 13 лютого.

В іншому півфінальному матчі Кубка ЄКВ, який також відбувся в Анкарі, турецька команда «Малійе Міллі Пьянго» перемогла «Латіну» (Італія) — 3:1.