Чемпіони Полтави визначилися достроково: кращі — Радлинський і Ковальчук!

Микола Радлинський (у центрі) - чемпіон Полтави

Відбувся 10-й (із 12-ти) етапів чемпіонату Полтави зі спортивного боулінгу 2013/2014, за підсумками якого визначилися дострокові переможці (за сумою 9-ти кращих етапів) серед чоловіків, жінок і ветеранів.

Микола Радлинський здобув свою вже п’яту перемогу на цьогорічних етапах і достроково завоював звання чемпіона. На 10-му етапі він здобув упевнену перемогу у «фіналі чотирьох», вибивши 218 кеглів. Другим був Владислав Лобач (194), третім — Владислав Яловега (170), четвертим — Євген Прокопенко (155). У загальному заліку (сума 9-ти кращих залікових етапів) Микола Радлинський має 242 очка (перше місце на етапі — 30 очок і так далі). А ось за друге місце розгорілася запекла боротьба: Владислав Яловега має 213 очок, Катерина Ковальчук — 212, В’ячеслав Яловега — 210 очок.

Катерина Ковальчук (у центрі) - чемпіонка Полтави  ФОТОКатерина Ковальчук (у центрі) - чемпіонка Полтави

У той же час Катерина Ковальчук стала достроковою чемпіонкою у жіночому заліку. Тут її перевага рекордна — з 10-ти етапів жіночих змагань вона перемогла на 8-ми. Причому Катерина продемонструвала небачену досі стабільність — її перемога на останньому етапі стала п’ятою поспіль! Але її виграш на останньому етапі був мінімальним — вона вибила 1029 кеглів, а срібна призерка етапу — Яна Причина — всього на одну менше (1028). Ковальчук лідирує у жіночому заліку — 267 очок, друга тут — Марина Козленко (230), третя — Яна Лобач (208).

Серед ветеранів достроковим чемпіоном «Сеньйор-ліги» Полтави став Володимир Бушков — цього сезону він перемагав уже на 6-ти ветеранських етапах. У загальному заліку «Сеньйор-ліги» він має 255 очок, другий — Георгій Яловега (225), третій — Владислав Лобач (224).

Передостанній, 11-й етап чемпіонату Полтави 2013-2014 років відбудеться 11 травня.