Полтава — на вершині

Армреслінг

Нещодавно відбувся 11 чемпіонат Полтавської області з армреслінгу серед чоловіків та жінок. У чемпіонаті брали участь 125 спортсменів (96 чоловіків та 29 жінок) з 8 команд.

Серед них — майстер спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту, 26 кандидатів у майстри.

У жінок (вагова категорія 50 кг, ліва рука) найкращими стали Валерія Тищенко — 1 місце, 2 місце — Бердник Тетяна (обидві спортсменки з Кобеляк). Третя — полтавка Ольга Шиян. У тій же категорії (права рука) переможницею стала Тищенко Валерія, 2 місце — Бердник Тетяна, третя полтавка — Важова Альона.

У категорії 55 кг і лівою, і правою сильнішою за всіх виявилася кобелячанка Марина Шуліка. Її землячка Петренко Лілія — друга, третя — полтавка Курись Юлія.

В 60 кг рівних не було Петренко Ніні з Кобеляк, яка забрала золоті нагороди і лівою і правою рукою. Другою стала Анна Тищенко, теж із Кобеляк, третя — полтавка Солодовнік Віталіна.

В 65 кг перемогу святкувала полтавка Калашнікова Юлія, яка виявилася сильнішою на обох руках. Срібло правою дісталося полтавці Чигринець Тетяні, а лівою — Назарько Яні з Кобеляк. Бронза правою у кременчужанки Надії Коваленко, лівою — у Чигринець Тетяни.

В 70 кг перемога у Заворотньої Анастасії з Козельщини, срібло лівою у полтавки Ксенії Безуглої, а бронза у полтавки Одінцевої Лідії. Правою вправніше володіє більш досвідчена Одінцева Лідія — у неї срібло, бронза у Ксенії Безуглої.

У категорії 70+ сильнішою виявилася кандидат у майстри спорту з Глобиного Пінчук Анастасія. Срібло та бронзу взяли атлети із Кобеляк Размясова Валерія та Горохольська Оксана відповідно.

У категорії 55 кг у чоловіків перемогу святкував лівою рукою полтавець Щербак Геннадій, правою — кременчужанин Шенгер Руслан. Він же взяв срібло лівою, бронза лівою у представника полтавського району Романа Грицая. Срібло правою у Крецу Максима з Кобеляк, бронза у полтавця Сергія Іващенка.

У категорії 60 кг правою виграв змагання полтавець Євген Ємельянов, лівою — інший полтавець В’ячеслав Кисіль. Ємельянов ще й зайняв друге місце в боротьбі лівою рукою. Артюх Анатолій взяв срібло правою та бронзу лівою. Третє місце правою виборов Дергунов Олександр.

В 65 кг стабільно виступив спортсмен з Кобеляк Голтвянський Володимир. Він і лівою і правою руками зайняв друге місце. Поступившись у фіналі полтавцям Владиславу Білоуськові та Дудку Олегу відповідно. Третє місце зайняли лівою кременчужанин Константин Киценко, правою — Білоусько.

У категорії 70 кг абсолютним переможцем став полтавець Сенчакович Дмитро, який переміг лівою Булаєва Сергія з Полтави, а правою Туніка Сергія. Третє місце у «лівші» Сукача Олександра та «правші» Булаєва Сергія.

У категорії 75 кг переможцем став Громов Роман з Полтави, який переміг обома руками свого земляка Рябуху Андрія, третє місце лівою у Старостенко Богдана з Козельщини, правою — у Герасименко Юрія з Полтави.

У ваговій категорії 80 кг переможців двоє: лівою — Владислав Савченко, правою — Божков Денис, друге місце у Олександра Омельченко з Кобеляк та Владислава Савченко. Третє місце у кремен чужанина Максима Сєргєєва та Олександра Омельченка.

Лівою рукою в категорії 85 кг сильніший Циба Олег з Полтави, правою Огнієнко Андрій, друге місце у Огнієнка Андрія та хорольця Криворучка Романа, третє місце у кременчужанина Сергія Калініченко та Олега Циби.

У категорії 90 кг перемогу святкував майстер спорту міжнародного класу Артем Письмак із Кобеляк, другим був Віталій Біжко з Полтави. Третій лівою — Клименко Андрій, правою Стадниченко Дмитро.

В 100 кг сильнішим був Дорошенко Артем з Полтави, другим став Миленький Олександр з Козельщини, третій — Павлюченко Андрій з Полтави.

У ваговій категорії 110 кг перемогу святкував полтавець Ігор Жалій, другий — кременчужанин Ущенко Олег, третій — Полянський Олександр із Полтави.

У категорії 110 + перемогу лівою рукою святкував Соляник Сергій, який переміг майстра спорту Лаврентія Заркуа. А ось правою сильнішим був Заркуа, а Соляник тут став другим. Третій — Олександр Ткаченко з Хорола.

У командному заліку перемогли спортсмени міста Полтава, які набрали 130 залікових балів, другими були спортсмени Кобеляцького району — 106 пунктів, на третьому місці «Полтава-молодіжна» — 92 очка.