Єгор Дементьєв завоював «бронзу» на етапі паралімпійського Кубка світу

Перший цьогорічний етап паралімпійського Кубка світу з велоспорту-шосе стартував у місті Кастільйоне-делла-Пеская в Італії, і вже у першому із двох видів програми наш земляк кременчужанин Єгор Дементьєв завоював бронзову медаль.

В італійській провінції Тоскана — на одному з відрізків траси Ліворно — Рим паралімпійці змагалися першого дня в індивідуальній гонці на час. Єгор Дементьєв у нозології С-5 (15 учасників, дистанція — 30 км) фінішував третім із часом — 39 хвилин 49,72 секунди. Наш земляк програв 1 хвилину 26,62 секунди переможцю — Вольфгангу Ейбеку з Австрії (38:23,10). Другим фінішував італієць Андреа Торлао (38:55,80).

11 травня у другому виді програми паралімпійського Кубка світу Єгор Дементьєв змагатиметься у груповій шосейній велогонці (дистанція — 97,5 км). Тут буде більше учасників — 38 велогонщиків, адже відбуватиметься спільна першість у двох паралімпійських нозологіях: С-4 і С-5.