Анастасія Ковальчук гратиме у фіналі «Кубка мера Москви»!

Кременчужанка Анастасія Ковальчук продовжила свою безпрограшну серію у «Кубку мера Москви» і вийшла до фіналу цього престижного міжнародного турніру з більярдного спорту у «Вільній піраміді»

22 травня наша землячка у чвертьфіналі перемогла майстра спорту міжнародного класу Віолетту Климову (Гомель, Білорусь) — 4:1, а у півфіналі — майстра спорту Євгенію Рамодіну (Москва, Росія) — 5:1. У цьому турнірі Анастасія Ковальчук протягом уже трьох днів здобула 6 перемог поспіль із загальним рахунком — 25:7, її результативність становить 91,65%. Це — чудовий показник, але у фінальній грі 23 травня суперницею кременчужанки буде майстер спорту міжнародного класу Діана Миронова (Москва), яка у цьогорічному турнірі «Кубка мера Москви» виступає практично ідеально. Вона у 5-ти матчах не програла жодної партії, перемігши своїх суперниць із загальним рахунком 21:0, результативність її гри становить 99,25%.

Анастасія КовальчукАнастасія Ковальчук

У той же час, сам вихід до фіналу «Кубка мера Москви» (63 учасниці) є одним із визначних успіхів Анастасії, яка у минулому була абсолютною чемпіонкою України у «піраміді» (вільна, динамічна і комбінована піраміди), бронзовою призеркою чемпіонатів Європи та світу. Дійшовши до фіналу у Москві, кременчужанка вже гарантувала собі призовий бонус у 120 тисяч російських рублів. А якщо Ковальчук переможе у фіналі, то отримає призові у розмірі 200 тисяч російських рублів!

Взагалі українці відмінно виступають у «Кубку мера Москви». У турнірі чоловіків (116 учасників) Євген Новосад (Київ) уже вийшов до фіналу, а в іншому півфіналі 23 травня Артур Півченко (Запоріжжя) гратиме з Владиславом Осьмініним (Ростов-на-Дону, Росія). Переможець турніру серед чоловіків отримає 300 тисяч рублів, фіналіст — 160 тисяч.