Роман Громов сьогодні останнім із земляків боротиметься за нагороди в Баку

У перші два дні чемпіонату Європи в Баку представники Полтавщини завоювали 9 медалей у першостях юнаків, дівчат, юніорів, ветеранів та спортсменів-інвалідів

А 23 травня розпочалися чемпіонати серед чоловіків та жінок, в яких двоє представників нашої області залишилися без нагород у боротьбі на лівій руці. Полтавець Роман Громов у турнірі чоловіків (до 75 кг) посів 8-е місце. Чемпіоном і срібним призером тут стали представники Болгарії — Сашо Андрєєв і Дімітар Юлєв, бронзовим призером — Салават Кадиров (Росія), а на 5-му місці фінішував інший українець — В’ячеслав Жигілій із Харкова.

Наша землячка Марина Шуліка, яка напередодні здійснила «бронзовий дубль» у чемпіонаті серед дівчат, у жіночій першості посіла 6-е місце у ваговій категорії до 55 кг. Чемпіонкою тут стала українка Вікторія Іллюшина з Харкова, срібною і бронзовою призерками — росіянки Тетяна Істоміна і Кристина Джикаєва.

Як свідчить офіційний старт-лист чемпіонату Європи в Баку, Марина Шуліка у жіночій першості була заявлена лише у боротьбі на лівій руці. Тож, 24 травня, в останній день чемпіонату, у боротьбі на правій руці в Баку серед наших земляків змагатиметься лише один полтавець Роман Громов.