Полтавська «Ніка» програла матч в Одесі

Вчора «Ніка» у виїзному матчі , на жаль, зазнала прикрої поразки від одеської «Чорноморочки» — 4:3

«Чорноморочка» — «Ніка» — 4:3 (3:1)

Голи у полтавок: 3:1 Дударчук 44, 3:2 Єрмоленко, 47, 4:3 Шевела 66.

Ніка: Івасенко, Бабенко (к), Слісенко, Тиндик, Підклада, В.Шаповал, Єрмоленко, Мочалова, Деркач (Шевела 50), Карпенко (Гавриш 78), Дударчук.

Підопічні Олександри Лясковської в цьому матчі показали два різні тайми. Перший полтавкам відверто не вдався, екстремальне турне явно далося взнаки, і вже в дебюті зустрічі наші дівчата поплатилися за свої помилки. Футболістки «Чорноморочки» змогли забити два швидких голи, а трохи згодом забити й третій. Лише за рахунку 0:3 полтавки заграли краще. Наприкінці першого тайму Юлія Дударчук взяла на себе гру, й обвівши кількох гравців одеситок, «розпечатала» ворота суперниць. Важливий гол «у роздягальню» для наших дівчат — 3:1.

Нам вже доводилося бачити матчі, коли гравчині «Ніки» виходили після перерви між таймами й демонстрували зовсім іншу гру. Так було і вчора. Полтавки перехватили ініціативу й вже на 47 хвилині Валерія Єрмоленко скоротила відставання в рахунку до мінімуму, вдало виконавши штрафний удар — 3:2. Але «в бочці меду» знову з’явилася «ложка дьогтю» Івасенко зіграла не надто надійно й одеситки забили четвертий м’яч. На 66-й хвилині, як виявилось пізніше, глядачі побачили останній гол цього поєдинку. Шевела успішно відпрацювала на добиванні, не залишивши шансів для голкіпера суперниць. Зрівняти рахунок нашим дівчатам так і не вдалось, матч закінчився поразкою полтавок з рахунком 4:3, але це не остання неприємна новина.

Поступившись одеситкам, футболістки «Ніки», на жаль, змістились на останню сходинку турнірної таблиці групи «Б» і на такій неприємній ноті завершили перше коло чемпіонату серед команд першої ліги.

Турнірне становище команд групи «Б»: «Чорноморочка» (Одеса) — 7 (7:5), «Торпедочка» (Миколаїв) — 3 очка (3:3), «Ятрань-ДЮСШ-1» (Умань) — 2 (1:2), «Ніка» (Полтава) — 2 (5:6).

Перший матч другого кола полтавки зіграють 31 червня на своєму полі з уманською командою «Ятрань ДЮСШ-1».