Чотири медалі снайперів Полтавщини

У Львові завершився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні, за підсумками якого стрільці Полтавської області завоювали 4 медалі: одну срібну та три бронзові (2 — в особистих першостях і 2 — у командних змаганнях).

У стрілецькій вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3 позиції по 40 пострілів) майстер спорту міжнародного класу Владислав Григоренко завоював бронзову медаль в особистій першості з підсумковим результатом — 1262,2 очка. У кваліфікації він вибив 1164 очка (лежачи — 394 очка, стоячи — 385, з коліна — 385), у фіналі — 98,2. У цій же вправі майстер спорту міжнародного класу Андрій Сировня посів 4-е місце — 1261,5 очка (кваліфікація — 1168, фінал — 93,5 очка). Тут же, у командній першості, збірна Полтавщини завоювала срібну медаль з результатом — 3472 очка (Андрій Сировня — 1168, Григоренко — 1164, Олексій Хабаров — 1140). Нашу збірну випередила лише команда Криму (3486 очок).

Бронзовий «дубль» здійснили наші земляки у стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи). В особистій першості третє місце посів Андрій Сировня — 698,3 очка (кваліфікація — 595, фінал — 103,3 очка), у командній — збірна Полтавщини, яка у сумі вибила 1765 очок (Сировня — 595, Григоренко — 587, Михайло Пономаренко — 583).

А ось у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів) наші земляки, напевно, «загубили» 2 медалі. В особистій першості Андрій Сировня за підсумками кваліфікації мав третій результат (594 очка), але у фіналі з вибуванням серед 8-ми кращих він програв у 3-й серії вибування і фінішував на підсумковому 6-му місці. Тут же, але у командній першості збірна Полтавської області програла «бронзу» з відставанням усього лише в 1 очко від збірної Черкаської області. Наші стрільці вибили 1763 очка (Сировня — 594, Григоренко — 587, Хабаров — 582).

Не пощастило й іншій нашій землячці — майстру спорту міжнародного класу Світлані Бойковій, яка у стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) не дотягнула лише 1-го очка до «бронзи», посівши 4-е місце (591 очко).

У пістолетних стрілецьких вправах для наших земляків у Львові найвищими досягненнями стали 6-ті місця. Двічі шостим фінішував Євген Конвісар у вправах: МП-10 (стандартний пістолет, 25 м, 3×20 пострілів) — 557 очок і МП-8 (швидкострільний пістолет, 25 м, 60 пострілів) — 571 очко (у 8-ми фінальних серіях — 7 «серійних» очок). Крім того у пістолетному «швидкострілі» збірна Полтавщини також фінішувала на 6-му місці — 1639 очок (Євген Конвісар — 571, Олексій Небесний — 542, Максим Городинець — 526).