Дві медалі Каро та Фаріда

Чемпіонат України з дзюдо U-18 (м. Дніпропетровськ)

У Дніпропетровську у перший день чемпіонату країни серед юніорів (до 18 років) одразу двоє представників Полтавщини зійшли на п’єдестал пошани у ваговій категорії до 55 кг.

Срібну медаль завоював Каро Марандян, який у фіналі програв Асіму Мамедову (Київ). Бронзовим призером у цій же категорії також став наш земляк Фарід Курбанов.

У другий день чемпіонату полтавець Богдан Пушенко (до 60 кг) програв поєдинок за «бронзу» і фінішував на 5-му місці.

Між тим, найближчими вихідними відбудуться відкриті Кубки Європи з дзюдо, у стартах яких у складах збірних України виступатимуть четверо наших земляків.

У Будапешті (Угорщина) на чоловічому Кубку Європи за збірну України (16 дзюдоїстів) виступатимуть представники Полтавщини Андрій Бурдун (до 66 кг), Дмитро Канівець (до 73 кг) і Микола Картошкін (понад 100 кг). На жіночому Кубку в Оберверті (Австрія) за збірну України (9 дзюдоїсток) у категорії до 63 кг виступатиме наша землячка Ольга Мілокумова.